KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Kasım 2010 - Pazar 15:32 Bu haber 230 kez okundu
 
``ACIMIZ BÜYÜK``
EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ OĞUZ KAĞAN KÖKSAL İNEGÖL’DE…
GÜNDEM Haberi
``ACIMIZ BÜYÜK``

Olayla ilgili sabah saatlerinde İnegöl’e gelen Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kaan Köksal, Bursa İl Emniyet Müdürü Halil Yıldız ve İnegöl Emniyet Müdürü Orhan Öztabak’tan olayla ilgili bilgiler aldı. Genel Müdür Köksal, görevlendirdikleri müfettişlerin olayı araştırdıklarını söyledi.

 

 

Helikopterle İnegöl’e gelerek Emniyet Müdürlüğü binasına geçen Genel Müdür Oğuz Kaan Köksal, Kaymakam Durmuş Gençer ve Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette, olayla ilgili bilgiler aldı. Köksal, Emniyet Müdürlüğünün ardından İnegöl Devlet Hastanesine geçerek, yaralı polis memuru murat Solaklı’yı ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

 

Çıkışta kısa bir açıklama yapan Genel Müdür Köksal, “Acı bir olay, başsağlığı diliyoruz. Bizde yaralılarımıza bakacağız. Geceden beri Müfettişlerimiz gerekli adli soruşturmayı yapıyor. Soruşturmanın ardından konu netleşecek. Geride kalanlarına, teşkilatımıza başsağlığı diliyorum” dedi. Köksal, olayı gerçekleştiren polis memurunun bayram izni verilmediği için bunalıma girdiği şeklindeki soruyu ise, “Öyle bir gerekçe yok, aslı astarı olmayan bir şey” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ``ACIMIZ, BÜYÜK``,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.