KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
17 Mayıs 2008 - Cumartesi 00:10 Bu haber 317 kez okundu
 
ABDULLAH EZİM İNEGÖLSPOR BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
EZİM:
- Haberi
ABDULLAH EZİM İNEGÖLSPOR BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

nihat kuyumcu başkanlığındaki inegölspor yönetiminin önceki akşam kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, 23 mayıs 2008 cuma günü yapılacak olan genel kurulda, mevcut yönetimde asbaşkan olarak görev yapan abdullah ezim’in başkanlığa aday olacağı açıklandı.

 

başkan adayı abdullah ezim, yönetim kurulu üyeleri meriç kurt, selahattin canpolat, talha timur han, ismail uslu ve ömer ateş’in katıldığı toplantıda konuşan başkan nihat kuyumcu, 27 mayıs 2007 tarihinde yapılan genel kurulda yeni bir heyecanla inegölspor yönetimine talip olduklarını belirterek, “beklemediğimiz bir şekilde küme düşerek sezonu kapattık. herkesten özür diliyoruz. futbolda bunlar var. yönetim olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık ancak hiç istemediğimiz bir sonuç olarak küme düştük dedi. 23 mayıs’ta yapılacak genel kurul toplantısında abdullah ezim başkanlığında göreve talip olacaklarını bildiren başkan nihat kuyumcu, “inegölspor’u daha iyi yerlere getireceğini düşünen bir talip varsa da önünü açarız. bu işi bizden daha iyi yapacağını düşünen varsa maddi manevi destek olacağız. inegölspor yönetimine kimse  talip olmadığı için biz plansız, programsız talip olduk. teknik kadro tercihlerimiz birinci hatamız oldu. bütçemize uygun adımlar attık. türkiye’de en erken teknik direktör değiştiren takım olduk diye konuştu.

 

takımı ikinci lige çıkarmak bize düşer

23 mayıs’taki genel kurulda inegölspor başkanlığına aday olan abdullah ezim ise, “şuandaki yönetimde yer alan bazı arkadaşlarla ve yeni arkadaşlarla göreve talip olacağız. inegölspor’u daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. başka bir liste çıkarsa önlerini açarız. üçüncü lig inegölspor’a yakışmayan bir durumdur. biz özeleştirin altına imza atarız. elimizden geleni yapacağız. tecrübe edindik, bu sezon yaptığımız hataları önümüzdeki dönem yaşamamak için gerekli önlemleri alacağız dsiye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ABDULLAH, EZİM, İNEGÖLSPOR, BAŞKANLIĞINA, ADAY, OLDU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.