KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 22:26 Bu haber 9147 kez okundu
 
AKKUŞ: “SÜRECİ DOĞRU YÖNETMEDİLER”
Bursa siyasetinde yaşanan çıkmazlar, cevaplanmamış sorular özellikle seçim sonrasında hiç yanıt bulmadı. AK Parti çok az oy farkıyla kazandı, CHP çok az oy farkıyla kaybetti. Sonrasında her iki teşkilatta da bu işin muhasebesi gerçekleştirildi. Çünkü kimse yerel seçimlerde beklediğini umduğunu bulamamıştı.
GÜNDEM Haberi
AKKUŞ: “SÜRECİ DOĞRU YÖNETMEDİLER”

Önce AK Parti Milletvekili Ahmet Kılıç’ı davet ettim televizyon yayınına. Vatandaş ne istedi ise sordum. Maaşlarından tutun da yedikleri yemeğe, gezdikleri arabaya kadar yanıt aldık. AK Parti Bursa’daki son durumu irdeledik.

Şimdi de sıra muhalefete geldi. Vatandaşın muhalefet ile ilgili merak ettiği ne var ise günler öncesinden hepsini not aldım. Biraz da kendi merak ettiklerimi ekleyerek program akışını oluşturdum. CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş Kanal ON6’da Üçüncü göz programımıza konuk oldu ve çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

***

Yerel seçim sonrasında CHP tabanından ve seçmeninden yükselen eleştiriler vardı. “Seçimlerin kaybedilmesinin sebebi Hüseyin Akkuş’tur” şeklinde. Hatta bu durumla ilgili Millet İttifakı adayı Mustafa Bozbey  sandıkların birçoğunun boş bırakıldığına dair serzenişte bulunmuştu. Programda Sn. Akkuş’a direkt sordum.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKKUŞ:, “SÜRECİ, DOĞRU, YÖNETMEDİLER”,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.