KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Astroloji

 

 

 
Akrep (08.12.2019)
Yakın çevrenizdekilerle iletişim kurarken yeni projelere önayak olup o projeleri gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Yeni kararlar almak için oldukça güzel bir gün. Bugünü sorumluluklarınızı tamamlayarak değerlendirmelisiniz. 
 
Aslan (08.12.2019)
Bugün pişmanlıklar yaratacak bazı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Hataları büyütmek için değil düzeltmek için uğraşmalısınız. Zaman zaman insanlar hata yapabilir ve hiç kimse mükemmel değildir. 
 
Balık (08.12.2019)
Size kendinizi değersiz hissettiren insanlardan uzak durmalısınız. Yeni başlangıçlara merhaba demek için bugünü iyi değerlendirmeli ve hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. İlişkilerde yaşanabilecek parasal anlaşmazlıklara karşı daha sabırlı olmalısınız.
 
Başak (08.12.2019)
Geçmişe dair bazı konular tekrar açılabilir. Geçmişteki bu konulara hem özlem duymanız hem de kızgınlıklar beslemeniz mümkün. Eski dönem yaşadığınız bazı sorunları tekrar bugün konuşuyor olmak zorunda kalırsanız çok üzerinde durmamaya çalışmalısınız.
 
Boğa (08.12.2019)
Kendinizi insanlardan uzak tutarak biraz geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Belki güveninizin sarsıldığını düşünüyorsunuz. Bunun aksine gün içinde sosyalleşmeli ve iletişime açık olmalısınız. Hangi fırsatın nereden geleceğini bilemezsiniz.
 
İkizler (08.12.2019)
Kariyer planlamanızı oluştururken finansal konularla hedeflerinizin ve beklentilerinizin doğru yönde mi olduğunu kendinize sormalısınız. Ekonomik anlamda dengede kalmayı başarmanız gereken bir gündesiniz.
 
Koç (08.12.2019)
Bugün maddiyatla ilgili konularda beklenilenin üzerinde bir efor sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sorunların içinde tekrar kaybolmayın. Yeni hedefler ve yeni başlangıçlar içerisinde olmayı tercih edin. Bu sizi her zaman ayakta tutacaktır.
 
Kova (08.12.2019)
İlişkinizde beklediğiniz adımları bugün karşı taraftan görebilirsiniz. Cazibenizin ve karizmanızın artacağı bugünü iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yeni girişimleriniz bugün göz doldurabilir. Sadece ne istediğinizden emin olmalısınız.
 
Oğlak (08.12.2019)
Ortaklaşa yaptığınız işler konusunda biraz daha dikkatli olmalı ve yeni tekliflere karşı açık olmalısınız. Sevgi ve saygı çerçevesi içinde iletişimlerinize devam etmelisiniz. Seyahatlerinizde çıkabilecek aksiliklere karşılık biraz daha dikkatli olmalısınız.
 
Terazi (08.12.2019)
Yakın çevre ilişkilerinizle ilgili yanlış anlaşılmalardan dolayı sorunlar meydana gelebilir ve bu anlaşmazlıklar yüzünden stresli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde mümkün oldukça daha uzlaşmacı bir yaklaşım belirleyin.
 
Yay (08.12.2019)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili hızlı bir iletişim süreci içinde olabilirsiniz. Bugün merakınıza yenik düşmemelisiniz. Aşk ve ilişkilerden yana anlaşılmak isterken bazı durumlarda sizlerde ani çıkışlar yapabilirsiniz. Uzlaşmacı olmayı seçin.
 
Yengeç (08.12.2019)
Yakın çevrenizdeki kişilerin destekleri sayesinde kendinizi oldukça mutlu ve huzurlu hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bugün daha fazla çevrenizle ilgilenmek ve sizi mutlu yapacak aktiviteler içinde olmayı tercih etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.