Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 18:14 Bu haber 841 kez okundu
 
Başkan Aydın’dan Alkışlanacak Davranış
Kendisine Gelen Çiçekleri Satan Başkan’dan Örnek Proje
SİYASET Haberi
Başkan Aydın’dan Alkışlanacak Davranış

Bursa Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, kendisine hayırlı olsun ziyareti için  gelen vatandaşlar tarafından getirilen çiçekleri ücret karşılığında satarak gelirini engelliler derneğine bağışlanmasını sağlıyor.

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın kendisine gelen çiçekleri ücret karşılığında satılacağını  gelen ücretlerin zihinsel ve bedensel engellilere bağışlanacağını söyledi.Başkan Aydın’ın yaptığı bu uygulama herkes tarafından takdirle karşılandı.

Konuyla ilgili  açıklama yapan Yenişehir  Belediye Başkanı Davut Aydın, “Gelen iş adamlarımıza, arkadaşlarımıza bu çiçeklerin buradan ücret karşılığında satışını yapacağız fakat ücreti biz almayacağız. Hesap numarasına ilk gün açıkladığım gibi zihinsel ve bedensel engellilerin hesap numarasına para yatıracaklar. Ben elden para almam, biz çiçeği vereceğiz, hesap numarasını da vereceğiz, gönüllerinden ne kopuyorsa oraya yatıracaklar. Bunda herhangi bir zorlama yoktur. Onlar daha önemli. Bize gördüğünüz gibi fazla çiçek geldi, gönderenlere de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah bizde vatandaşımızı memnun ederiz” dedi.

Kaynak: Editör: Ayşe Kübra KARASU
Etiketler: Başkan, Aydın’dan, Alkışlanacak, Davranış,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı