Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 13:24 Bu haber 408 kez okundu
 
1.TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ BURSA’DA DÜZENLENDİ
MARMARA VE İÇ ANADOLU SANAYİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONUNA BAĞLI DERNEKLER 1. TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ. İŞ İNSANLARININ BİRBİRLERİYLE TANIŞMALARI VE TİCARET AKTİVİTELERİNİ ARTTIRMAYA AMAÇLAYAN ETKİNLİĞE 11 DERNEK KATILIM GÖSTERDİ.
EKONOMİ Haberi
1.TİCARET KÖPRÜSÜ ETKİNLİĞİ BURSA’DA DÜZENLENDİ

Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu bir ilke imza atarak Bursa’da 1.Ticaret Köprüsü Etkinliği düzenledi.

 

Etkinliğin detaylarını MARSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya anlattı.

 

11 dernek mensubunun sinerji oluşturarak toplandıkları 1. Ticaret köprüsü etkinliğinde iş insanlarının birbirlerini tanımaları ve ticari aktivitelerini yakından tanımaları adına gerçekleştirildi.

 

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın ise iş insanlarının bu etkinlikle çalışma ağlarının güçleneceğini belirtti.

İGİAD Başkanı Hakan Özdemir ise, “Dernek olarak bugüne kadar iş insanlarımıza elimizden geldiğince faydalı çalışmalar yapmak için uğraştık. Bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz. Bu kapsamda derneğimiz mensubu iş insanlarının bir sinerji yaratarak toplanmaları, bu sayede birbirlerini tanımaları ve birbirlerinin ticari aktivitelerini yakından takip edebilmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen Ticaret Köprüsü etkinliğine yüksek bir sayı ile katılım sağladık. Etkinliği düzenleyen MARSİFED Başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör: Ayşe Kübra KARASU
Etiketler: 1.TİCARET, KÖPRÜSÜ, ETKİNLİĞİ, BURSA’DA, DÜZENLENDİ,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.